Wizyta w Danii – 14-17 stycznia 2018

W dniach 14-17 stycznia odbyła się druga projektowa mobilność w ramach partnerskiego projektu programu Erasmus+, Akcja 2 „Partnerstwa strategiczne” pod nazwą „Ein Koffer voller Märchen reist durch Europa”. Spotkanie odbyło się w Danii w mieście Tinglev, w szkole niemieckiej mniejszości narodowej „Deutsche Schule Tingleff”. Celem spotkania było przedstawienie realizacji zadań podjętych w ramach programu Erasmus+, zaprezentowanie prac wykonanych przez naszych uczniów oraz uczniów szkół partnerskich. Nauczyciele wszystkich krajów wzięli udział w szkoleniu „Kooperatives Lernen”,które znajdzie na pewno odzwierciedlenie na zajęciach w naszej szkole. Mieliśmy okazję uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego .Omówiono tez terminy kolejnych spotkań oraz zaplanowano dalsze działania projektowe.

Video of Danemark Visit

874

dav