Przedszkole Montessori Bona Ventura w Szczecinie

Zapraszamy do I Zachodniopomorskiego Niepublicznego Przedszkola Montessori Bona Ventura prowadzonego zgodnie z pedagogiką dr Marii Montessori dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Jesteśmy pierwszym przedszkolem w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim prowadzonym nowatorską Metodą Montessori. Poprzez indywidualne podejście do każdego dziecka zapewnia wszechstronny rozwój w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze miłości i akceptacji.

Ofertę  naszego przedszkola wzbogaciliśmy szeregiem zajęć dodatkowych. Zadbaliśmy też o zdrowie naszych pociech poprzez smaczne posiłki przygotowywane w naszej kuchni oraz 4 500 m2 ogrodu do zabawy i spacerów z dwoma placami zabaw.

W dobie ciągłych reform szkolnictwa warto by nasze dzieci były nie tylko dobrze przygotowane dydaktycznie, ale też społecznie i emocjonalnie dojrzałe. Przedszkole Montessori Bona Ventura jest gwarantem takiego właśnie wychowania.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.przedszkole-kurow.pl