Strój szkolny

W naszej szkole obowiązuje ściśle określony strój szkolny.

Strój codzienny – na co dzień uczniowie zobowiązani są do ubrania górnej części stroju opatrzonej logo Szkoły w postaci: koszulki polo z krótkim lub długim rękawem (do wyboru w wielu kolorach); na koszulkę można założyć inne części stroju z logo szkoły: sukienkę princeskę letnią lub zimową, sweter, bluzę polarową niebieską lub bluzę dzianinową szarą. Na dół stroju mogą składać się spodnie lub spódnica w jednolitym, stonowanym kolorze.

Strój galowy – dziewczynki: spódnica szkolna w kratkę, chłopcy: spodnie ciemne, biała koszula z logo szkoły oraz sweterek z logo Szkoły; dla chłopców krawat, a dla dziewczynek krawatnik.

Strój galowy dzieci noszą w dni wskazane przesz szkołę oraz w czasie wycieczek i wyjść szkolnych do miejsc kultury.

Na pozostałych wycieczkach i wyjściach szkolnych obowiązuje strój codzienny szkolny.

Dzieci powinny przychodzić do szkoły w ubraniu czystym i schludnym.

Rodzic zobowiązany jest dopilnować, aby dziecko ubrane było odpowiednio do temperatury.

Na terenie szkoły dzieci chodzą w obuwiu zmiennym.

Rodzice zobowiązani są zadbać o to, żeby ubrania były podpisane.

Prosimy pamiętać, że dzieci codziennie wychodzą na dwór. Powinny być ubrane stosownie do pogody.

Jeśli dziecku zdarza się jeszcze zmoczyć bieliznę, prosimy o przynoszenie do Szkoły podpisanego worka z zapasowym ubraniem.

Zamówienie stroju szkolnego:

Atelier Stroju „Dora & Moda” Dorota Markowska