Spotkanie projektowe w Grecji 13-19 maja 2018

Trzecie spotkanie projektowe odbyło się w Grecji w pięknym mieście Heraklion na Krecie. Wzięły w nim udział wszystkie kraje partnerskie.

Wyjazd był niepowtarzalną okazją, aby zanurzyć się w historię i kulturę Grecji, a także nawiązać ciekawe znajomości i przyjaźnie. Cztery nasze uczennice: Alicja, Natalia, Matylda i Kaja, które brały udział w spotkaniu miały okazję uczestniczyć w lekcjach ze swoimi greckimi rówieśnikami w szkole: 6th Primary School of Heraklion. Wolny czas spędzały razem z greckimi rodzinami.W tym czasie nauczyciele brali udział w warsztatach, na których poznawali możliwości wykorzystania w edukacji różnych nowych narzędzi cyfrowych.

W listopadzie będziemy gościć naszych projektowych przyjaciół w Szczecinie. Czas zacząć przygotowania, aby i oni zachwycili się Polską, tak jak my Grecją!