Strój szkolny

W naszej szkole obowiązuje strój szkolny, który pomaga uczniom czuć się częścią naszej społeczności i prezentować się z godnością. Oto szczegóły dotyczące naszych strojów szkolnych:

Strój szkolny:

Codzienny strój szkolny ma za zadanie zapewnić uczniom wygodę i jednocześnie podkreślić ich przynależność do naszej szkoły. W jego skład wchodzi:

Górna część stroju z logo Szkoły: koszulka polo z krótkim lub długim rękawem; na koszulkę można założyć również sweter lub bluzę z logo Szkoły,

Dolna część stroju: spodnie lub spódnica w jednolitym, stonowanym kolorze.

Strój codzienny szkolny obowiązuje także na jednodniowych wycieczkach oraz wyjściach szkolnych.

Strój galowy:

Strój galowy stanowi wyjątkową część naszej szkolnej kultury; uczniowie noszą go podczas wybranych uroczystości oraz podczas wycieczek i wyjść szkolnych do miejsc kultury. Oto szczegóły stroju galowego:

Górna część stroju:biała koszula z logo Szkoły, noszona zarówno przez dziewczęta, jak i chłopców,

Dolna część stroju: dla dziewcząt: spódnica szkolna (klasy 1-3 spódnica w kratę, klasy 4-8 spódnica w kratę lub w czarnym kolorze), dla chłopców: spodnie czarne.

Strój galowy obowiązuje także na jednodniowych wycieczkach oraz wyjściach szkolnych.

ZamówieniaZamówienia: Dorota Markowska +48 507 043 073

Zamawianie stroju szkolnego

Atelier Stroju "Dora & Moda" prowadzonego przez Dorotę Markowską.
Adres: ul. Szeroka 60, Szczecin, telefon: +48 507 043 073

Dzięki strojom szkolnym, nasi uczniowie nie tylko tworzą jednolity wizerunek, ale także uczą się szacunku dla tożsamości szkoły oraz uczestniczą w budowaniu atmosfery szkolnej wspólnoty. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w przestrzeganie zasad dotyczących strojów szkolnych!

Internetowy System Rezerwacji Obiadów