Obiady w szkole

Dzięki naszej stołówce szkolnej możemy zapewnić uczniom nie tylko edukację w szkole, ale także zdrowe i smaczne posiłki, które gotowane są na miejscu w naszej kuchni. Starannie układamy menu biorąc pod uwagę potrzeby żywieniowe oraz gusta naszych uczniów. Uwzględniamy różnorodne preferencje żywieniowe, takie jak: dieta tradycyjna, wegetariańska, bezmleczna, niskoglutenowa.

Dla wygody naszych uczniów oraz rodziców, prowadzimy "Internetowy System Rezerwacji Obiadów" . To prosty sposób na zamawianie i odwoływanie obiadów online. Dzięki temu systemowi możecie dokładnie wybrać, które posiłki chcecie zamówić, dostosowując się do harmonogramu szkolnego i indywidualnych potrzeb dziecka.

Dziękujemy za zaufanie i współpracę w sprawie żywienia naszych uczniów. Razem tworzymy środowisko, w którym dbamy o ich zdrowie i dobry nastrój!

Internetowy System Rezerwacji Obiadów